Yorganımın Altından Sesleniyorum - Timaş Yayınları

yorganimin-altindan-sesleniyorum-9786050838978.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Yorganımın Altından Sesleniyorum

Ebeveyn ayrılığı üstüne bir hikâye...
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: İlk Çocukluk
Diziler: İlk Adım
Sayfa / Ebat: 36s. / 26x26
İlk ve Son Baskı: Mayıs’21 / Mayıs’21
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-08-3897-8
Barkod: 9786050838978
130.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Masal, kendisini annesi ve babasının boşanma sürecinin ortasında buluyor. Yorganı ve oyuncağı Pofu, bu zor dönemi atlatmasına yardımcı olabilecek mi? 

Yorganımın Altından Sesleniyorum; küçük bir çocuğunun ebeveynlerinin ayrılığı karşısında yaşadığı duygusal değişimleri nahif ve doğru bir dille anlatıyor. Hem çocuklar hem de ebeveynler için zorlu dönemlerde rehber olarak kullanılabilecek kitap, uzman psikologlarla birlikte çalışıldı. 
Editörün görüşü
Yorganımın Altından Sesleniyorum; ebeveyn ayrılığı gibi çocuklar için zor bir konuyu nahif ve hayal gücünü geliştiren hikayesiyle anlatıyor. Yorganın metafor olarak kullanıldığı hikayede, küçük bir çocuğun bu ayrılık sürecinde hissettikleri ve bu durumla nasıl başa çıktığından bahsediliyor. Uzman Psikolog Nazlı Toraman danışmanlığında hazırlanan kitap, ebeveyn ayrılığını konu eden kitaplarından en başarılı örneklerinden biri.
En önemli cümle
Merhaba, ben Masal. Sana yorganımın altından sesleniyorum.
Bu kitap neden önemli
*Ebeveyn ayrılığı konusunu kurgusal bir dille anlatıyor. *Uzman psikolog danışmanlığında hazırlandığı için çocuk psikolojisi açısından güvenilir ve yetkin bir örnek. *Çocukların empati yapabileceği bir kurgu ve anlatım tarzına sahip. *Hayal gücünü ve kritik düşünme becerilerini geliştiriyor.
Anahtar kelime
Ebeveyn, Aile, Zorluklar, Zorluklarla Başa Çıkma, Boşanma

Diğer kitaplara göz atın