adimiz-aslan-isimiz-destan---galatasaray-9786257844130.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Adımız Aslan İşimiz Destan - Galatasaray

Galatasaray tarihi hiç bu kadar eğlenceli anlatılmamıştı!
Marka: Eğlenceli Bilgi
Kitaplık: Eğlenceli Bilgi Dünyası
Diziler: Eğlenceli Spor
Sayfa / Ebat: 192s. / 15x19
İlk ve Son Baskı: Kasım’20 / Ocak’21
Baskı Sayısı: 2
Çizer:
Kapak Tasarım:
ISBN: 978-625-7844-13-0
Barkod: 9786257844130
22.50 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Galatasaray'ı ne kadar tanıyorsun? Çok? Biraz? Az? Hiç? Şimdi bütün bu derecelendirmeleri unut ve bir Galatasaray uzmanı olmak için 'Adımız Aslan İşimiz Destan-Galatasaray' kitabıyla tanış. Bu kitapta Galatasaray Spor Kulübü'nün kuruluşundan bugünlere kadar gelen unutulmaz ve şanlı hikâyesi anlatılıyor. Üstelik  en eğlenceli hâli ve birbirinden komik karikatürleriyle... Galatasaray'ın muhteşem şampiyonluklarının ve unutulmaz Avrupa zaferlerinin göğüs kabartan hikâyelerini en detaylı şekilde bulacağın bu kitapta efsane futbolcularla da yakından tanışacaksın. Kimler mi? Metin Oktay, Turgay Şeren, Fatih Terim, Cüneyt Tanman, Cevat Prekazi, Gheorghe Hagi, Claudio Taffarel, Fernando Muslera, Didier Drogba, Wesley Sneijder ve daha nice yıldızlar... Efsane futbolcular, muhteşem şampiyonluklar, inanılmaz Avrupa zaferleri, beyin yakan istatistikler ve şaşkınlık uyandıran olaylar...

Galatasaray hiç bu kadar detaylı ve eğlenceli anlatılmamıştı.

Editörün görüşü
Adımız Aslan İşimiz Destan-Galatatasaray kitabı, Galatasaray Spor Kulübü'nün tarihini oldukça eğlenceli bir dille ve keyifli karikatürlerle anlatıyor. Kitabın geçmiş ve güncel dengesi oldukça iyi bir şekilde sağlanmış. Galatasaray'la ilgili tam anlamıyla bir referans kitabı olan eser, çocuklar açısından keyifle okunacak bir formatta hazırlandı.
En önemli cümle
Cimbom’a dair kafanızda olan ya da olmayan bütün soruların cevaplarını Adımız Aslan İşimiz Destan-Galatasaray kitabında bulacağınıza emin olabilirsiniz.
Bu kitap neden önemli
Türkiye’de kurulan ilk Türk futbol kulübü olan Galatasaray, ‘Tarih Yazar GALATASARAY’ kitabında bütün detaylarıyla ve en eğlenceli hâliyle anlatılıyor. Bu kitap sadece Galatasaray Spor Kulübü'nü anlatmıyor, bir geleneği de yani Mekteb-i Sultani’yi de mercek altına alıp tarih bilinci kazandırıyor. Bu kitabın en önemli avantajı, çocuklar için bu kadar geniş kapsamlı ve geniş perspektifli yapılan nadir eserlerden olması. Galatasaray tarihi anlatılırken geçmiş ile güncel arasında bir denge gözetilmesi kitabı önemli kılan bir başka özellik olarak öne çıkıyor. Milyonların takip ettiği futbolcuların, teknik direktörlerin ve başkanların hikâyelerinin esprili karikatürler ve keyifli bir dille anlatılması, çocuklara sıkılmadan okuyacağı bir kitap vaat ediyor.
Anahtar kelime
Galatasaray, Futbolcu, Avrupa, Şampiyon, Şampiyonluk, Yıldız, Tarih, Cimbom, Maç, Lig, Prekazi, Drogba, Muslera, Sneijder, Melo, uefa kupası, ali sami yen, fatih terim, Aslan, gündüz kılıç, derwall, Futbol, Takım

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
dikkat-dikkat-9786257844505.jpg

Dikkat! Dikkat!

Osman Algın - Süleyman Kahraman
Eğlenceli Bilgi
22.50 TL
Yeni
Popüler
tarihin-sifir-noktasi---anadolu-ve-mezopotamya-uygarliklari-9786257844499.jpg

Tarihin Sıfır Noktası - Anadolu Ve Mezopotamya Uygarlıkları

Metin Özdamarlar
Eğlenceli Bilgi
22.50 TL
Yeni
gel-de-inanma---sasirtici-osmanli-gercekleri-9786257844475.jpg

Gel De İnanma - Şaşırtıcı Osmanlı Gerçekleri

Nasuh Matrakçı
Eğlenceli Bilgi
22.50 TL