Bibliyo Fil - Timaş Yayınları

bibliyo-fil-9786050835571.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Bibliyo Fil

Kitapkurdu bir filin hikâyesi...
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: İlk Çocukluk
Diziler: İlk Adım
Sayfa / Ebat: 36s. / 26x26
İlk ve Son Baskı: Aralık’20 / Kasım’22
Baskı Sayısı: 3
Çizer:
ISBN: 978-605-08-3557-1
Barkod: 9786050835571
Üst Başlık: Kitapkurdu Bir Filin Hikayesi
130.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Bir gün, küçük fil annesiyle birlikte çarşıdan dönerken gözlüklü, fularlı ve yakasında rozet taşıyan bir fil görür. Küçük filin gözü, altın gibi parlayan rozete takılı kalır. Gözlerini bir türlü ondan alamaz, aklını da… Rozetin üzerindeki BİBLİYO FİL’in ne demek olduğunu o kadar çok merak eder ki… Acaba küçük fil de BİBLİYO FİL rozeti takabilecek midir?

“Bibliyo Fil”, okuma sevgisinin önemine dair rengârenk ve sıcacık bir öykü…

Editörün görüşü
Bibliyo Fil, çocuklara okumayı sevdirmek açısından değerli bir okul öncesi kitabı. Hem çizimiyle hem hikayesiyle okul öncesi ve 1. sınıf çocukları için okuma kültürünü anlatan, okumayı sevdiren bir kitap. Küçük filin okumaya düşkün oluşu çocukları da okumaya, kitap sevgisine yöneltecektir.
En önemli cümle
"Çok kitap getir baba. Bibliyo fil olmak istiyorum ben!"
Bu kitap neden önemli
Okumaya yeni başlayan ya da okuma sevgisi kazandırılmak istenen çocukların seveceği bu kitapta, okumanın önemine dair sıcak bir hikâye yer alıyor. Çizimleriyle çocukların ilgisini ve sevgisini kazanacak kitapta, okumaya merakın nasıl arttırılacağı da anlatılmakta. Okumaya başlayacak olan okul öncesi çocukların ya da 1. sınıfa başlayan öğrencilerin çok seveceği Bibliyo Fil, öğretmenlerin kimi zaman kazandırmakta zorlandığı okuma sevgisine yardımcı, eğlenceli, renkli bir kitap.
Anahtar kelime
Aile, Arkadaşlık, Başarı, Okul Öncesi, 4+ yaş, Kitap Okuma, Hayal Gücü, Keşif

Diğer kitaplara göz atın