Kağan - Kayıp Parçaların İzinde - Timaş Yayınları

kagan---kayip-parcalarin-izinde-9786256581203.jpg

Kağan - Kayıp Parçaların İzinde

Kağan Dedesini Bulmaya Hiç Bu Kadar Yaklaşmamıştı! Haydi sen de Kağan ve arkadaşlarıyla beraber kayıp parçaların peşine düş.
Marka: Timaş Çocuk
Kitaplık: Çocuk Kitaplığı
Diziler: Anahtar - Kağan
Sayfa / Ebat: 160s. / 15x21
İlk ve Son Baskı: Ocak’24 / Ocak’24
Baskı Sayısı: 1
Çizer:
ISBN: 978-625-6581-20-3
Barkod: 9786256581203
175.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Levent'in çok sevilen yazarı Mustafa Orakçı, Kağan'ın maceralarına devam ediyor.
 
Tüm gizemler Kağan'dan sorulur! Gizem çözmeye meraklı, analitik düşünebilen Kağan; kayıp dedesini bulmaya daha önce hiç bu kadar yaklaşmamıştı. Arkadaşları Asya ve Onur'la birlikte artık yanlarında biri daha var: O isim de tabii ki Toprak!
 
Dört arkadaş, Bilgin'den aldıkları ipucuyla kayıp üç taşın peşine düşüyor. Kağan ve arkadaşları bu kayıp parçaları bulup kendi dünyalarına geri dönebilecek mi dersiniz? Kağan, sonunda dedesine kavuşabilecek mi?
 
Olağanüstü bir macera sizi bekliyor.
Editörün görüşü
Çok sevilen yazar Mustafa Orakçı, Kağan’ın sürükleyici maceralarına devam ediyor. Artık herkes biliyor ki tüm gizemler Kağan’dan sorulur! Analitik düşünebilen, gizem çözmeye meraklı Kağan, kayıp dedesini bulmaya daha önce hiç bu kadar yaklaşmamıştı. Arkadaşları Asya ve Onur’la birlikte artık yanlarında biri daha var: O isim de tabii ki Toprak! Dört arkadaş, Bilgin’den aldıkları ipucuyla kayıp üç taşın peşine düşüyor. Kağan ve arkadaşları bu kayıp parçaları bulup kendi dünyalarına geri dönebilecek mi dersiniz? Kağan sonunda dedesine kavuşabilecek mi? Olağanüstü bir macera sizi bekliyor.
En önemli cümle
"Merak etme Kağan, dedeni bulacağız ve dünyamıza geri dönecğiz."
Bu kitap neden önemli
Bu kitapla okurlar; analitik düşünme ve problem çözme gibi kavramları kazanacaklar. Kavram ve kazanım elde ederken, Mustafa Orakçı’nın akıcı üslubuyla da hikâye okumanın tadına varacaklar. Orakçı’nın okumayı sevdiren yazım dili sayesinde Kağan, cesaret, umut, azim, mücadele etme gibi kazanımlar sunuyor.
Anahtar kelime
Gizem, Problem Çözme, Bulmaca, Heyecan, Keşif, Fantastik, Arkadaşlık, Aile Büyükleri

Diğer kitaplara göz atın