kara-sevda-besiktas-9786257844123.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Kara Sevda Beşiktaş

Beşiktaş tarihi hiç bu kadar eğlenceli anlatılmamıştı!
Marka: Eğlenceli Bilgi
Kitaplık: Eğlenceli Bilgi Dünyası
Diziler: Eğlenceli Spor
Sayfa / Ebat: 192s. / 15x19
İlk ve Son Baskı: Kasım’20 / Ocak’21
Baskı Sayısı: 2
Çizer:
Kapak Tasarım:
ISBN: 978-625-7844-12-3
Barkod: 9786257844123
22.50 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Türkiye’nin ilk kurulan ve tescil edilen spor kulübü Beşiktaş’ın muhteşem tarihi hiç bu kadar eğlenceli anlatılmamıştı. 100 yılı aşkın bir süredir başarıdan başarıya koşan Beşiktaş’a dair her şey bu kitapta. Kara Sevda Beşiktaş ile Kara Kartal’ın nasıl simge hâline geldiğini öğrenecek, siyah beyaz renklerin kararının verildiği toplantıya konuk olacaksınız. Beşiktaş’ın hem Türkiye’de kazandığı efsane şampiyonlukların hikâyesi hem de Avrupa’da destan yazılan maçların bütün eğlenceli detayları da elinizdeki bu kitapta sizleri bekliyor. Bu kitabı bitirdiğinizde bir Beşiktaş uzmanı olacağınızı garanti ediyoruz. Haydi, şimdi Beşiktaş zamanı!

Editörün görüşü
Kara Sevda Beşiktaş kitabında, Türkiye'nin ilk kurulan ve tescil edilen spor kulübü Beşiktaş'ın tarihini eğlenceli bir formatta ele alınıyor. Keyifi üslubu, eğlenceli karikatürleri ve yalın diliyle çocukların hem eğleneceği hem de bilgileneceği bir kitap olan Kara Sevda Beşiktaş, kulübün tarihi hiçbir boşluk bırakmadan anlatılıyor. Dolu dolu bilgilerle bezenen kitap, eğlendirici özelliğinin yanında ilgilileri için referans eser niteliğinde.
En önemli cümle
Günler günleri aylar ayları kovaladı ve düzenli bir şekilde spor yapmaya devam eden gençler, sonunda tekrar kulüp kurmaya karar verdiler.
Bu kitap neden önemli
Türkiye’de kurulan ve tescil edilen ilk Türk spor kulübü olan Beşiktaş, ‘Kara Sevda Beşiktaş' kitabında en eğlenceli şekliyle anlatılıyor. Sadece Beşiktaşlı taraftarların değil, futbolu seven herkesin keyifle ve heyecanla okuyacağı bir eser. Kulüp aidiyeti, yardımlaşma, azim, kararlılık, başarı, tarih bilinci, dostluk, ekip ruhu, spor bilinci gibi çocuklar için çok önemli kazanımları olan kitap, kendi kategorisi ve yaş grubunda tek olma özelliğine sahip. Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün kuruluş döneminden bugünlere kadar bütün tarihinin her yönüyle ele alındığı Kara Sevda Beşiktaş'ta, geçmişle güncel arasında bir denge gözetilmesi, eseri önemli kılan bir başka özellik. Bu kitap eğlendiriyor, ilham veriyor, öğretiyor ve okuma alışkanlığına katkı sunuyor.
Anahtar kelime
Beşiktaş, Bereketiko, Futbolcu, Ferdinand, Şampiyon, SERGEN YALÇIN, SERGEN, KARA KARTAL, SÜLEYMAN SEBA, ŞENOL GÜNEŞ, BABA HAKKI, Futbol, Takım, Birlik Olma, Bilgi

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
dikkat-dikkat-9786257844505.jpg

Dikkat! Dikkat!

Osman Algın - Süleyman Kahraman
Eğlenceli Bilgi
22.50 TL
Yeni
Popüler
tarihin-sifir-noktasi---anadolu-ve-mezopotamya-uygarliklari-9786257844499.jpg

Tarihin Sıfır Noktası - Anadolu Ve Mezopotamya Uygarlıkları

Metin Özdamarlar
Eğlenceli Bilgi
22.50 TL
Yeni
gel-de-inanma---sasirtici-osmanli-gercekleri-9786257844475.jpg

Gel De İnanma - Şaşırtıcı Osmanlı Gerçekleri

Nasuh Matrakçı
Eğlenceli Bilgi
22.50 TL