bir-efsane-fenerbahce-9786257844253.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Bir Efsane Fenerbahçe

Fenerbahçe tarihi hiç bu kadar eğlenceli anlatılmamıştı!
Marka: Eğlenceli Bilgi
Kitaplık: Eğlenceli Bilgi Dünyası
Diziler: Eğlenceli Spor
Sayfa / Ebat: 152s. / 15x19
İlk ve Son Baskı: Aralık’20 / Şubat’21
Baskı Sayısı: 2
Çizer:
Kapak Tasarım:
ISBN: 978-625-7844-25-3
Barkod: 9786257844253
30.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Tarihi 100 yılı aşan, her dalda büyük zaferlere imza atan Fenerbahçe’yi ne kadar tanıyorsun? İddia ediyoruz; bu kitabı okuduktan sonra bir Fenerbahçe uzmanı olacaksın! Kitabın kapağını açar açmaz Fenerbahçe’nin kuruluşuna şahitlik edecek, bugünlere gelene kadar kazandığı şanlı zaferlerle coşacaksın. Sarı-Lacivert renklerin anlamını öğrenecek, ‘Sarı Kanarya’ sembolünün hikâyesini okuyacaksın. Fenerbahçe’ye dair şu ana kadar hiç duymadığın detayları 'Bir Efsane Fenerbahçe' kitabında bulacaksın. Nefes kesen derbiler, unutulmaz Avrupa zaferleri ve Sarı Kanarya’nın efsane sporcularının öyküleri bu kitapta. Kitabı okurken, eğlenceli karikatürler ve zekâ dolu esprilerle de keyifli vakit geçireceksin. Haydi, şimdi ‘Bir Efsane Fenerbahçe’ zamanı!

Editörün görüşü
Bir Efsane Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük futbol kulüplerinden olan Fenerbahçe'nin tarihini eğlenceli bir formatta ele alıyor. Keyifli dilinin yanı sıra komik karikatürlerle desteklenen kitap, Fenerbahçe tarihini ince ayrıntılarıyla anlatmasının yanı sıra, çocukların rahatça anlayacağı bir dille kaleme alındı. Yazarın kulüple ilgili yetkin bir isim olması, kitabı referans bir belge konumuna getiriyor.
En önemli cümle
Üç delikanlı, özellikle İngilizlerin kurduğu futbol takımlarının maçlarını izlerken, içten içe hayıflanır ve kendilerinin de bir Türk takımı kurması gerektiğini düşünürler.
Bu kitap neden önemli
Bir Efsane Fenerbahçe kitabı bu alanda ve bu formatta yazılmış nadir eserlerden. Çocuklara Fenerbahçe tarihini keyifli bir dil ve eğlenceli karikatürlerle anlatan kitap, kulüp aidiyetini pekiştirdiği gibi spor bilincine de olumlu katkılarda bulunuyor. Geçmiş ile güncel arasında denge kurması, çocukları güncelden koparmaması kitabın en önemli avantajlarından. Fenerbahçe tarihini anlatırken Türk futboluna da geçmişten bugüne mercek tutan kitap tarihî bir belge niteliği de taşıyor.
Anahtar kelime
Fenerbahçe, Kadıköy, Fener, Şampiyonluk, Kupa, Avrupa, Derbi, Veselinovic, Anelka, RIDVAN DİLMEN, AYKUT KOCAMAN, SCHUMACHER, ALEX, ALEX DE SOUZA, ALİ KOÇ, SARI KANARYA, SARI LACİVERT, Futbol, Takım, Birlik Olma, Bilgi

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
cilgin-fencinin-deneyler-kitabi---pratik-sivi-deneyleri-9786257844543.jpg

Çılgın Fenci'nin Deneyler Kitabı - Pratik Sıvı Deneyleri

Büşra Akkiren
Eğlenceli Bilgi
30.00 TL
Yeni
cumlelerin-gucu-adina---dil-bilgisinin-sirlari-9786257844536.jpg

Cümlelerin Gücü Adına - Dil Bilgisinin Sırları

Yaşar Bayraktar
Eğlenceli Bilgi
30.00 TL
dikkat-dikkat-9786257844505.jpg

Dikkat! Dikkat!

Osman Algın - Süleyman Kahraman
Eğlenceli Bilgi
30.00 TL
Popüler
tarihin-sifir-noktasi---anadolu-ve-mezopotamya-uygarliklari-9786257844499.jpg

Tarihin Sıfır Noktası - Anadolu Ve Mezopotamya Uygarlıkları

Metin Özdamarlar
Eğlenceli Bilgi
30.00 TL