Kafa Patlatan Kelime Oyunları - Timaş Yayınları

kafa-patlatan-kelime-oyunlari-9786257844604.jpg

Kafa Patlatan Kelime Oyunları

Kafa Patlatan Kelime Oyunları'nı alın ve kelimeleri parmağınızda oynatın!
Marka: Eğlenceli Bilgi
Kitaplık: Eğlenceli Bilgi Dünyası
Diziler: Eğlenceli Türkçe
Sayfa / Ebat: 120s. / 15x19
İlk ve Son Baskı: Haziran’22 / Haziran’22
Baskı Sayısı: 3
Çizer:
ISBN: 978-625-7844-60-4
Barkod: 9786257844604
100.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
"Ne kadar zeki, çalışkan ve dikkatli olursanız olun başarının yolu, odaklanabilmek, doğru kelimelerle kendini iyi ifade edebilmek ve üretici düşünebilmekten geçiyor. Birbirinden ilginç ve zevkli bulmacalarıyla Kafa Patlatan Kelime Oyunları hem dikkatinizi ve dil becerinizi geliştirecek hem de sizi kalıpların dışında düşünmeye ve üretmeye sevk edecek. Kelime türetme, Eksik harfleri bulma, Birleşik sözler üretme, Kelime avı, Karışık harflerden anlamlı kelimeler elde etme, Ve sözel zekâya bire bir daha onlarca türde kelime oyunuyla beyin fırtınası yapacak, kelime hazinenizi her gün daha da güçlendirecek, tam bir ""Kelime Cambazı "" olacaksınız! Artık bu sözcük karmaşasının içinden çıkabilmek için tek yapmanız gereken harflere hükmetmek. Haydi, o zaman, bu kitabı kapın ve kelimeleri parmağınızda oynatın! "
Editörün görüşü
Kafa Patlatan Kelime Oyunları, çocukların sözel zekasına katkıda bulunan kelime oyunlarıyla dolu. Yeni nesil zeka sorularına kitapta yer verilmesi özellikle dikkat ve odaklanma yönüyle de çocukların en büyük yardımcısı olacak. Yazarın konuyla ilgili yetkinliği ise esere ekstra değer katıyor. Ne kadar zeki, çalışkan ve dikkatli olursanız olun başarının yolu, odaklanabilmek, doğru kelimelerle kendini iyi ifade edebilmek ve üretici düşünebilmekten geçiyor. Eser, bu yönüyle de çocuklara katkı sunma iddiasında.
En önemli cümle
Göreceksiniz, bir süre sonra yalnız bu kelime oyunlarını çözmekle kalmayacak sağda solda karşınıza çıkan her kelimeden bir oyun çıkartmaya başlayacak, kendi bulmacalarınızı üreteceksiniz.
Bu kitap neden önemli
Kafa Patlatan Kelime Oyunları kitabı, dil becerilerini geliştirmeye ve pratik düşünmeye yönelik çok sayıda eğlenceli etkinlik ve oyunu içinde barındırıyor. Sözel zekânın gelişmesine yardımcı olan kitap, dikkat süresinin artmasına, odaklanmaya ve üretici düşünme gücüne katkı sağlıyor. Kitaptaki oyunlar, kendini daha iyi ifade edilme yönünde de önemli bir kazanımı okura sunuyor.
Anahtar kelime
Kelime, Kelime Hazinesi, Kelime Oyunları, Kelime Türetme, Zeka Oyunları, Cümle

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
kisa-dunya-tarihi-dunyaya-yon-veren-olaylar-9786257844819.jpg

Kısa Dünya Tarihi-dünyaya Yön Veren Olaylar

Nurlan Nazlı Kaya
Eğlenceli Bilgi
100.00 TL
3-2-1-kayit---bugun-ne-izlesem-9786257844772.jpg

3-2-1 Kayıt - Bugün Ne İzlesem?

Haktan Kaan İçel
Eğlenceli Bilgi
100.00 TL