Karar Ver, Planla, Harekete Geç - Timaş Yayınları

karar-ver-planla-harekete-gec-9786050845600.jpg

Karar Ver, Planla, Harekete Geç

Hayatımı değiştirmeliyim ama nasıl?
Marka: Timaş Yayınları
Kitaplık: Kişisel Gelişim Kitaplığı
Diziler: Kişisel Gelişim
Sayfa / Ebat: 176s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Eylül’22 / Kasım’23
Baskı Sayısı: 4
ISBN: 978-605-08-4560-0
Barkod: 9786050845600
Üst Başlık: Durmadan Değişen Dünyada Hayatı Planlama Rehberi
140.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Sağlıklı besleneceğinize dair kendinize defalarca söz verdikten sonra kendinizi kocaman bir dilim çikolatalı pasta yerken buluyor ya da daha planlı çalışacağınızı söyledikten sonra yine sınavdan bir gün önce sabahlıyor olabilirsiniz. İtiraf edelim: Siz de bu durumlardan mutsuzsunuz ve değişmeyi diliyorsunuz. Peki gelecekteki versiyonunuza dair hayaller kurmak bile size iyi geliyorken değişime karar vermek ve bunu sürdürmek neden bu kadar zor?
Dünya değişiyor, beklentiler artıyor ve bu hıza uyum sağlamak gitgide zorlaşıyor. Akıllı cihazlar bile çağın gerisinde kalmamak için güncellenirken, büyük değişimler karşısında aynı kalmanız pek mümkün olmasa gerek. Elinizde tuttuğunuz kitap, okullarda öğretilmeyen ama hayatınızı düzene koymak için ihtiyacınız olan bilgileri içeriyor ve doğru karar vermekten etkili düşünmeye, değişim yollarından sürdürülebilir sistemler kurmaya kadar pek çok süreci adım adım işliyor. Bireysel gelişimin ve başarının formülünden ziyade sürece odaklanarak davranışları değiştirmenin uzun vadedeki faydalarına odaklanıyor.
Ayça Karaman’dan Karar Ver, Planla, Harekete Geç durmadan değişen dünyada işleyen ve sürdürülebilir bir düzen kurabilmek için ihtiyacınız olan bilgileri yöntemler ve alıştırmalarla pekiştiren interaktif bir yaşam rehberi…
Bu kitap neden önemli
- Hayatımıza çekidüzen vermek için işleyen bir düzen kurmaya nereden başlayabiliriz, nasıl bir yol izlemeliyiz, düşünce yapımızı buna göre nasıl yeniden şekillendirebilir ve böylece kendimizi geliştirebiliriz gibi sorulara cevap arayan ve çözümler sunan interaktif bir kişisel gelişim kitabı. - Başarının hedeften ziyade istikrar isteyen bir süreç olduğunu vurgulayarak okurun hayatına kolayca entegre edebileceği öneriler, uygulamalar ve teknikler sunuyor. - Sosyal medyada bu konulara dair uzun süredir içerik üreterek önemli bir kitleye ulaşan ve modüller oluşturup eğitimler veren Ayça Karaman, okullarda öğrencilerle ve öğretmenlerle etkinlikler gerçekleştirebilir.
Anahtar kelime
Değişim, Başarı, Motivasyon, Planlama, Rehber, Öğrenme, Kişisel Gelişim

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
insani-tanima-sanati-9786050848663.jpg

İnsanı Tanıma Sanatı

Alfred Adler
Timaş Yayınları
125.00 TL
Yeni
bir-sinir-sistemi-romani-9786050848526.jpg

Bir Sinir Sistemi Romanı

Timaş Yayınları
180.00 TL