Yeniden Başla - Timaş Yayınları

yeniden-basla-9786050822960.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI
Hayalini kurduğunuz mesleği yapmak için hiçbir zaman geç değil.
Marka: Timaş Yayınları
Kitaplık: İş Dünyası Kitaplığı
Diziler: İş Dünyası
Sayfa / Ebat: 256s. / 24x19
İlk ve Son Baskı: Mayıs’16 / Mayıs’16
Baskı Sayısı: 1
Tercüman:
ISBN: 978-605-08-2296-0
Barkod: 9786050822960
Üst Başlık: Hayalindeki İşi Yapmak İçin Kendini Keşfet
Orijinal Dil: İngilizce
90.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Birçoğumuz hayatımızın bir kısmını sevmediğimiz işleri yaparak geçiriyoruz. Veya sevdiğimiz halde yöntemine bir türlü karar veremediğimiz için başarısız olduğumuz alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Belki de yıllardır yapmayı sürdürdüğümüz mesleğimizin inceliklerinden halen bihaberiz. Ya da kaç yaşında olursak olalım, kendimizi tanımaya hâlâ ihtiyacımız var.

Önce hangisini yapmalıyız? Mesleğimizi karakterimize göre mi seçmeli yoksa iş süreçlerimizi kişiliğimize göre yeniden mi tasarlamalıyız?

43 ülkeden 328 katılımcının görüşlerine, fikirlerine ve bizzat tanıklığına başvurularak hazırlanmış olan bu kitap, kendinizi keşfetmek ve hobilerinizi mesleğinize dönüştürebilmeniz için size yol gösterecek son derece etkili bir kılavuz. 

Hangi meslekler tam da size göre? Çalıştığınız işte daha başarılı olmak için nasıl bir yöntem izlemelisiniz? Karakterinize uygun iş süreçleri nelerdir? Bu soruları odağa alan Yeniden Başla, hem kişisel özelliklerinizi ve yeteneklerinizi daha iyi analiz etmenizi sağlayacak hem de sevdiğiniz ve ilgi duyduğunuz aktiviteleri mesleğinize dönüştürmede size rehberlik edecek. 

Kitapları 30’u aşkın dile çevrilmiş ve 1 milyondan fazla satmış iş yönetim dâhileri Alexander Osterwalder ve Yves Pigneur, büyük ilgi gören iş modeli yöntemlerini bu sefer Tim Clark’ın kariyer gelişim yöntemiyle birleştirerek ortaya koyuyorlar.

Hayalini kurduğunuz mesleği yapmak için hiçbir zaman geç değil.

Editörün görüşü
Müşteriniz Ne İster? kitabının yazarları kendi iş modeli yöntemlerini bu sefer Tim Clark’ın kariyer gelişim yöntemiyle birleştirerek ortaya koyuyorlar. İnsanların bireysel karakter özelliklerini ve yeteneklerini keşfederek kendilerini geliştirme ve sevdikleri faaliyetleri meslekleri haline dönüştürmelerine yardımcı oluyor.
Bu kitap neden önemli
Kitapları 30’u aşkın dile çevrilmiş, 1 milyondan fazla satmış ve tasarladıkları iş modeli yöntemleri, birçok alana uyarlanabilen iş yönetim dâhileri Alexander Osterwalder ve Yves Pigneur, büyük ilgi gören yöntemlerini bu sefer Tim Clark’ın kariyer gelişim yöntemiyle birleştirerek ortaya koyuyorlar.
Anahtar kelime
Başarı, Kariyer Planlama, Kariyer Değişimi, Yönetim, İş Modeli, Kişisel Gelişim, İnsan Kaynakları

Diğer kitaplara göz atın