Gerçekleşen Rüya - Mavinin Kızı Emily 8 - Timaş Yayınları

gerceklesen-ruya---mavinin-kizi-emily-8-9786051442952.jpg

Gerçekleşen Rüya - Mavinin Kızı Emily 8

Yayınlandığı ilk günden itibaren okunma rekorları kıran Mavinin Kızı Emily serisi final kitabıyla raflarda!
Marka: Carpe Diem Kitap
Sayfa / Ebat: 160s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Aralık’23 / Aralık’23
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-144-295-2
Barkod: 9786051442952
100.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

  Artık yetişkin bir genç olan Emily, yazarlık kariyeri için hayatını New Moon’da geçirmeyi tercih eder. Giderek güçlenen kalemiyle, dergi ve gazetelerde yazılar kaleme almaya başlar. Gerçek ve tanınan bir yazar olmak onun en büyük hayalidir. “Alp Dağları’nın zirvesi”ni hedefleyen Emily, bu ideallerini gerçekleştirebilecek mi? Çocukluk yıllarındaki arkadaşlıklarının özlemini çektiği sırada, küçükken hep aradıkları Kayıp Elmas’ı bulur. Kalbindeki sevgiyle ne yapacağını bilemeyen Emily, duygularıyla sınandığı bir sürece girecektir.

Editörün görüşü
• Yayınlandığı ilk günden itibaren okunma rekorları kıran Mavinin Kızı Emily serisi, tüm dünyada okunma listelere girdi ve onlarca dile çevrildi. Okurlardan tam not aldı. • Birçok ülkede televizyon dizisi olarak çekildi. Sinema ve animasyon filmlerine uyarlandı. • 2019’da BBC News, tarafından ‘En Etkili 100 Roman’ arasında listeledi.
Bu kitap neden önemli
• Küçük büyük her yaştan okurun severek okuyabileceği kült bir eser. • Emily, duygu ve düşünce yönünden oldukça güçlü bir karakter. Ailesini daha çocukken kaybetmiş olması ve yaşadığı zorluklara rağmen hayata karşı dik duruşuyla ideal bir rol-model. • Doğa sevgisi onun için vazgeçilmez bir tutku. Çevresinde gördüğü her şeyle; ağaçlarla, bulutlarla, denizle, rüzgârla, hayvanlarla dost. • Emily’nin en büyük tutkusu, yazmak. Dünyaya yazmak için geldiğine ve doğduğu gün bile parmaklarının ucunda kalem tutma arzusuyla bir karıncalanma olduğuna inanıyor.

Diğer kitaplara göz atın