İsrail Mitler Ve Terör - Timaş Yayınları

israil-mitler-ve-teror-9786050830217.jpg
TANITIM VİDEOSU
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

İsrail Mitler Ve Terör

Hakikat kendi yoluna devam ediyor, hiçbir şey onu durduramayacaktır.
Marka: Timaş Yayınları
Kitaplık: Politika Kitaplığı
Diziler: Roger Garaudy Kitaplığı
Sayfa / Ebat: 296s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Mayıs’19 / Ocak’24
Baskı Sayısı: 15
Tercüman:
Kapak Tasarım:
ISBN: 978-605-08-3021-7
Barkod: 9786050830217
Üst Başlık: İsrail Siyasetinin Dayandığı Efsaneler
Orijinal Dil: Fransızca
245.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Hakikatleri bütün çıplaklığıyla haykıran bu kitabından ötürü, büyük bir filozof, gerçek bir düşünür mahkûm edildi!

Alain de Benoist

Siyaset Bilimci ve Yazar

Roger Garaudy bu kitabı yüzünden ağır cezaya çarptırıldı! Bu eser Fransa başta olmak üzere bütün Avrupa’da ve ABD’de yasaklandı! Bu eserin Macaristan’daki mütercimi ve yayıncısı siyonistlerin baskısıyla cezalandırıldı!
Bu kitapta, ülkemizi de çok yakından ilgilendiren asırlık bir yalanın perdesi aralanıyor ve Ortadoğu’daki terör ateşinin niçin sönmeyeceği anlatılıyor.
Sömürgesi durumundaki Amerika Birleşik Devletleri’nin de desteğiyle, İsrail’in bütün dünyaya nasıl meydan okuduğu gözler önüne seriliyor.
Ortadoğu’ya dikilen İsrail devletinin yakın geçmişinden bu yana neler oldu ve neler olacak? Irkçı bir devlet nasıl ve niçin kuruldu? Bu devletin ileriye dönük planları neler? İsrail’in ayakta kalması için Ortadoğu nasıl bölünüyor ve ülkemizi hangi tehditler bekliyor?
İçinde yaşadığımız bölgeyle ilgili oynanan oyunlar hakkında bilmemiz gereken bütün bilgiler bu eserde belgeleriyle okuyucunun dikkatine sunuluyor.

Bu kitap neden önemli
Garaudy'nin Siyonizm ve İsrail'le ilgili en çok ses getiren kitabı. Bu kitap başta Fransa olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde ve ABD'de yasaklandı. Macaristan'da mütercimi ve yayıncısı siyonistlerin baskısıyla cezalandırıldı. Bu kitapta, ülkemizi de çok yakından ilgilendiren asırlık bir yalanın perdesi aralanıyor ve Ortadoğu’daki terör ateşinin niçin sönmeyeceği anlatılıyor. Sömürgesi durumundaki Amerika Birleşik Devletleri’nin de desteğiyle, İsrail’in bütün dünyaya nasıl meydan okuduğu gözler önüne seriliyor.
Anahtar kelime
İsrail, Terör, Mitler, Efsaneler, ABD, Avrupa, Lobiler, Filistin

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
can-9786050848793.jpg

Can

Andrey Platonov
Timaş Yayınları
125.00 TL