Hayaldi Roman Oldu - Timaş Yayınları

hayaldi-roman-oldu-9786051442495.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Hayaldi Roman Oldu

Yazar kanadı kırık bir kuştur, uçup gidenlerin ardı sıra ağıtlar yakan.
Marka: Carpe Diem Kitap
Kitaplık: Genç Kurgu
Diziler: Edebiyat - Roman - Öykü
Sayfa / Ebat: 160s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Şubat’22 / Şubat’22
Baskı Sayısı: 1
Kapak Tasarım:
ISBN: 978-605-144-249-5
Barkod: 9786051442495
100.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Upuzun bir yolculuktu bu. Hiç bitmeyecek izlenimi veriyordu. Yorucuydu. Nihayet özgün olaylarla örülü bir metin çıktı ortaya.
Hayaldi, roman oldu.
Kitabı bu gece bitirdim. Tan vakti girdi. Üsküdar gökleri kızıla boyandı. Birazdan sabah olacak, sonucu merakla bekleyen yayıncım metni almaya gelecek.
Kitap yayınlandıktan sonra bir nüshasını sana kendi elimle vermek isterim. Kim bilir, belki yine gelirsin. Günbatımına yakın sahilde oluyorum. Gelemezsen, sonsuzluk sahilinde bekle beni. Yoldayım, geliyorum.
Editörün görüşü
Bu kitap, usta bir yazarın deneyimlerini de katarak yazdığı iyi bir yol arkadaşı... Bu kitapta sadece yazarlığa dair değil, hayata dair de çok önemli ipuçları ve tüyolar var... Ömer Sevinçgül’ün usta kaleminden nitelikli bir eser... Dili sade, anlatımı akıcı, üslubu güçlü ve zengin. İnsani değerler ve erdemler, son derece etkileyici bir roman kurgusu içinde okurla paylaşılıyor. Kitap, samimi dili ve gerçekçi kitap karakterleri ile özellikle dikkat çekiyor.
En önemli cümle
Kalem bir alettir, yazıyı ruhuyla yazar insan.
Bu kitap neden önemli
• Yazar olmak ve yazma becerisini geliştirmek isteyenlere rehberlik ediyor. • Hayallerinin peşinden gitme konusunda okurunu şevklendiriyor. • Duygusal ve nitelikli bir kurgu çerçevesinde ilerliyor. • Usta bir yazarın hayat deneyimlerini sunuyor.
Anahtar kelime
Yazar Olmak, Duygular, Hayat, Psikoloji, Editör, Kitaplar

Diğer kitaplara göz atın