Her Yerde Seni Aradım - Timaş Yayınları

her-yerde-seni-aradim-9786051441962.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Her Yerde Seni Aradım

Gizem, macera ve duygu dolu bir hayata tanıklık etmeye hazır mısın?
Marka: Carpe Diem Kitap
Kitaplık: Genç Kurgu
Diziler: Edebiyat - Roman - Öykü
Sayfa / Ebat: 160s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Mart’19 / Mart’19
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-144-196-2
Barkod: 9786051441962
Üst Başlık: Bir Yazarın Gizli Defteri
45.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

“Ömür defterimden sayfalar… Okursan bileceksin ki, ben de yaşadım. Bahar yağmurlarını, gülümseyen badem çiçeklerini, ışıldayan yaz meyvelerini, solan güz güllerini gördüm. Muhabbeti, aşkı, firakı, hasreti, hüznü tattım. Kavuşmak nasip olmayınca derin ıstıraplar, elemler, acılar çektim. Kalbin ses vermeyince kalbime, sensiz ama seninle geçen ömrüm hasretli bir hayal ve esefli bir rüya oldu. Sen… Ah, bir bilsen!

...

Ardında ipucu bırakmadan ortadan kaybolan gizemli bir yazar... Ve onun saklı defterini bularak editörüyle birlikte izini süren genç bir kadın...

Sıra dışı bir yazarın sırlarla dolu hayatından sızanlar, satır aralarında gizlenmiş bir geçmiş ve birbirinden ilginç tipler...

Bir yazar nasıl yaşar, neler yapar? Gizem, macera, sevgi, özlem ve duygu dolu bir hayata tanıklık etmeye hazır mısın?

Editörün görüşü
Hayal dünyasını zenginleştiren anlatımı, farkındalık oluşturan kitaplarıyla Ömer Sevinçgül, çağdaş Türk edebiyatının en yetkin kalemlerinden biri olarak kabul görmektedir. Yazma ve yazar olma serüveninde başından geçenler, yaşadığı olaylar, karşılaştığı kişileri bu kitapta romanlaştırıyor… Kitabın konusu kısaca şöyle: Ardında ipucu bırakmadan ortadan kaybolan gizemli bir yazar... Ve onun saklı defterini bularak editörüyle birlikte izini süren genç bir kadın... Sıra dışı bir yazarın sırlarla dolu hayatından sızanlar, satır aralarında gizlenmiş bir geçmiş ve birbirinden ilginç tipler... Bir yazar nasıl yaşar, neler yapar? Gizem, macera, sevgi, özlem ve duygu dolu bir hayata tanıklık ediyoruz.
En önemli cümle
“Sen topraksın ben denizim... Çırpınıyor coşuyor dinlenmeyen bir tutkuyla sana atılıyor, dalga parmaklarımla hep sana ulaşmak için çırpınıyorum... ... “Kendimi sana karşı sorumlu hissediyorum, çünkü sen bana güvendin.” ... “Hakikat karşısında hayal, rüzgarın önündeki duman kadar acizdi, biliyordum. Bende başlayıp bende biten kurgularım seni etkilemeyecekti.”
Bu kitap neden önemli
• Kendini yazarak ifade etmenin önemini vurguluyor ve okuru yazmak konusunda cesaretlendiriyor. • İnsandaki merak duygusu ve yaşananların ardında saklı gerçekler üzerine sürükleyici ve özgün bir kurguya sahip... • Okura güzel ve temiz bir dil sunuyor. Okuma sevgisi ve kültürünü pekiştiriyor. • Yeni kavramlar kazandırıyor ve bunların çağrışımları üzerine düşündürüyor.
Anahtar kelime
Sevgi, Özlem, Duygular, Yazarlık, Kitaplar, Hayat, Macera

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
mervin-beni-ararsan-bulursun--mervin-du-findest-mich-wenn-du-mich-suchst-almanca-9786051442709.jpg

Mervin-beni Ararsan Bulursun- Mervin-du Findest Mich, Wenn Du Mich Suchst  (Almanca)

Ömer Sevinçgül
Carpe Diem Kitap
0.00 TL
Yeni
her-yerde-seni-aradim--uberall-habe-ich-nach-dir-gesuchtalmanca-9786051442693.jpg

Her Yerde Seni Aradım -überall Habe İch Nach Dir Gesucht (almanca)

Ömer Sevinçgül
Carpe Diem Kitap
0.00 TL
Yeni
sensiz-ama-seninle-ohne-dich-aber-doch-mit-dir-almanca-9786051442679.jpg

Sensiz Ama Seninle-ohne Dich Aber Doch Mit Dir (Almanca)

Ömer Sevinçgül
Carpe Diem Kitap
0.00 TL