sakin-arkana-bakma-9786051441979.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Sakın Arkana Bakma!

Kahraman ruhlu cesur bir gencin serüvenlerle dolu esrarengiz hayatı...
Marka: Carpe Diem Kitap
Kitaplık: Macera Kurgu
Diziler: Tarihi Serüven
Sayfa / Ebat: 160s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Mart’19 / Mart’19
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-144-197-9
Barkod: 9786051441979
24.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Takip ediliyorum. Peşimdeler. Çetrefil işlere bulaştım. Korkunç hatalar yaptım. Kızdırdım onları. Başım belada. Tehlike büyük!
Hayatta kalır mıyım, bilmiyorum. Beni unutacaklarını, kendi halime bırakacaklarını sanmam. Daha önce benzer durumlara şahit oldum. Lügatlerinde af yoktur.
Bu kitapta yaşadıklarımı anlattım, geride bir belge bırakmak istiyordum çünkü. Bütün samimiyetimle, hiçbir ayrıntıyı saklamadan ve atlamadan...
...
Kahraman ruhlu liseli bir gencin film senaryolarını aratmayacak, serüvenlerle dolu esrarengiz hayat hikâyesi...
Gizli dosyalar, istihbarat oyunları, birbiri içine geçen girift olaylar ve vatanı uğruna can veren isimsiz kahramanlar... Heyecan, aksiyon, dram, hakikat arayışı ve tarihte yaşanmış
bazı olayların perde arkası...
Bir solukta okunup bitecek ama etkisi ömür boyu sürecek bir roman...
Editörün görüşü
Kahraman ruhlu ve sorgulamaları olan cesur bir genç olan Kerem’in film senaryolarını aratmayacak, serüvenlerle dolu esrarengiz hayat hikâyesini okuyoruz bu romanda. Gizemli olaylar, birbiri içine geçen ilginç kurgular, tarihte yaşanmış bazı olayların perde arkasında yaşananlar ve vatanı uğruna can veren isimsiz kahramanlar... Aksiyon, gizem, dram, macera, hakikat arayışı ve hiç kesilmeyen heyecan dolu kurgusuyla her gencin elinden düşürmeyeceği ve kendisine dersler çıkarabileceği çok değerli bir kitap.
En önemli cümle
"Hayalini bile kendi keyfine bırakma!" ... "Gençlik imkânlar hazinesidir. Zamanla arzular, emeller, ümitler, beklentiler ayıklanır, geriye yalnızca gerçekler kalır." ... "Bu kitapta yaşadıklarımı anlattım, geride bir belge bırakmak istiyordum çünkü. Bütün samimiyetimle, hiçbir ayrıntıyı saklamadan ve atlamadan..."
Bu kitap neden önemli
• Bir solukta okunup bitecek ama etkisi ömür boyu sürecek bir gençlik romanı. • Verilen yanlış bir kararın ve yanlış kişilerle beraber hareket etmenin insanın başına ne işler açabileceğini etkileyici örneklerle gösteriyor. • Lise yıllarında gençlerin karşılaşabileceği sorunlara ışık tutuyor ve genç okuru bilinçlendiriyor. • Vatan sevgisi, kahramanlık gibi duyguları pekiştiriyor.
Anahtar kelime
Hayat, Macera, Gizem, Kaçış, Heyecan, Gençlik, Lise, Aile, Erdemler, Cesaret, Kahramanlık

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
cig-kofte-operasyonu-ucuk-ailemle-kacik-maceralar-9786051442372.jpg

Çiğ Köfte Operasyonu (Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar)

Salih Uyan
Carpe Diem Kitap
24.00 TL
Yeni
Popüler
memento-mori-keyifli-felsefe-9786051442266.jpg

Memento Mori (Keyifli Felsefe)

Ömer Sevinçgül
Carpe Diem Kitap
25.00 TL