sirlar-magarasi-9786051441993.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Sırlar Mağarası

Alacakaranlıkta yolunu bulmanı sağlayacak bir pusula...
Marka: Carpe Diem Kitap
Kitaplık: Macera Kurgu
Diziler: Gizem - Fantastik
Sayfa / Ebat: 160s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Nisan’19 / Nisan’19
Baskı Sayısı: 1
ISBN: 978-605-144-199-3
Barkod: 9786051441993
Alt Başlık: Tılsımlı Serüvenler
24.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Tılsımı okuyarak Misal Âlemi'ne geçebiliyorum. Fakat her istediğim yere gidemiyorum. Denedim, izin verilmedi. Umudumu kesmedim. Tılsımı ısrarla okudum.

Sonunda izin çıktı. Bir ses bana "Misalî bedeninle gidemezsin, bir kuşun bedenine girecek, öyle gideceksin" dedi. Sesi duyuyor fakat sahibini göremiyordum. 

Dâcin isimli bir kuşun misalî bedenine girdim ve yolculuk başladı. Fakat ne yazık ki gittiğim zaman dilimi Efendimizin yaşadığı zaman değildi. Kendisi beka âlemine gitmişti.

Buna çok üzüldüm. Beni teselli eden, onun pek çok arkadaşının hayatta oluşuydu. Merak edip soranlara yaşadıklarını, gördüklerini ve dinlediklerini anlatıyorlardı. Onları dinledim ve defterime kaydettim.

...

Ruhlar Sultanı’nın ve onun birer yıldıza benzeyen arkadaşlarının ibretlerle dolu hikâyeleri... Karanlıkta yolunu bulmanı sağlayacaklar. Hayatına kılavuz, kalbine pusula olacaklar...

Editörün görüşü
Tılsımlı Serüvenler dizindeki Sırlar Mağarası kitabında kahramanımız Eren ile birlikte asrı saadete gidip Ruhlar Sultanı olan sevgili peygamberimizin ve onun birer yıldıza benzeyen arkadaşlarının ibretlerle dolu hikâyelerini dinliyoruz. Tılsımı okuyarak Misal Âlemi’ne geçen Eren, Dâcin isimli bir kuşun misalî bedenine girip mutluluk asrına doğru yolculuğa çıkıyor. Genç okurların hayatlarına kılavuz, kalplerine pusula olacak bir kitap...
En önemli cümle
"Suallerle yürümeyen cevaplara varamaz!" ... "Kurtuluş, farkında olmakla başlar. Kurtulmak istemeyen, kurtulamaz. İman akıldan ziyade kalbe bakar. İnanmak istemeyen inandırılamaz." ... "Bir dağdır bu dünya, zaman rüzgârları esmektedir her an. Eriyip de yeryüzü sayfasından silinmemek mümkün mü?"
Bu kitap neden önemli
• En güvenilir temel kaynaklara dayalı temel bilgileri, maceralı bir roman kurgusu içinde veriyor. • Hayal gücünü geliştiriyor, aynı zamanda araştırma ve öğrenmeye ilgi uyandırıyor. • Bilinmeyene, gizemli konulara meraklı okurlara heyecanlı bir okuma vadediyor. • Manevi değerlerimizi kendi kültürümüzden unsurlarla anlatıyor.
Anahtar kelime
Asr-ı Saadet, Manevi Yolculuk, Merak, Hadis, Peygamberimiz, Peygamber Sevgisi, Gizem, Öykü, Sahabeler

Diğer kitaplara göz atın

Yeni
cig-kofte-operasyonu-ucuk-ailemle-kacik-maceralar-9786051442372.jpg

Çiğ Köfte Operasyonu (Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar)

Salih Uyan
Carpe Diem Kitap
24.00 TL