Sona Kalan Dona Kalır - Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar-5 - Timaş Yayınları

sona-kalan-dona-kalir---ucuk-ailemle-kacik-maceralar-5-9786051442822.jpg

Sona Kalan Dona Kalır - Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar-5

İçinizi ısıtacak buz gibi bir macera...
Marka: Carpe Diem Kitap
Kitaplık: Genç Kurgu / Roman
Diziler: Mizah
Sayfa / Ebat: 180s. / 11,5x21
İlk ve Son Baskı: Aralık’22 / Nisan’24
Baskı Sayısı: 2
ISBN: 978-605-144-282-2
Barkod: 9786051442822
135.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Okulda düzenlenen kültür kaynaşması programına Emir de dahil olunca olanlar oluyor. Farklı ülkelerden gelecek olan gençleri misafir etmeleri için çekilen kurada Emir'in payına Nurgun düşüyor. Yakutistan'dan gelen misafirin ailesine yolladığı video ise kahkahanın temellerini atıyor. Dâhiyane fikirleriyle Reha yine iş başında!
Emir başlarına geleceklerin sinyallerini almaya başlamıştı. Kafalarındaki acabalar ve Bahtiyar Dede'nin vazgeçemediği içliği ile birlikte buz gibi bir ülkeye doğru yola çıkıyorlar. Uçuk Ailesi’nden kaçık olmayan bir hikâye beklenemez elbette. Sona kalanlar ve dona kalanlar maceraya kaldıkları yerden devam ediyor.

 

Bu kitap neden önemli
• Aile sevgisini ve ailenin insan hayatındaki önemini vurguluyor. • Kardeş kültürleri tanıma ve araştırma konusunda okuru yönlendiriyor. • Problem çözme ve zor koşullarda hayatta kalma becerisini geliştiriyor. • Mizahi dili, maceralı kurgusu ile okuma alışkanlığı kazandırmaya yardımcı oluyor. • Sosyal sorumluluk bilinci kazandırıyor. • Birbirini seven ve saygı duyan aile üyelerinin, hayattaki her zorlukla başa çıkabileceği mesajı, eğlenceli bir kurgu içinde veriliyor.
Anahtar kelime
Aile, Gezi, Kültür ve Miras, Türkçe, Arkadaşlık, Macera

Diğer kitaplara göz atın