Eyvah! Sorular Kayboldu - Timaş Yayınları

eyvah-sorular-kayboldu-9786050833812.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Eyvah! Sorular Kayboldu

Bulmacalarla Dolu Bir Dedektiflik Macerası
Marka: İlk Genç Timaş
Kitaplık: İlk Gençlik
Diziler: Özgür Romanlar
Sayfa / Ebat: 160s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı: Ekim’20 / Mayıs’24
Baskı Sayısı: 7
Çizer:
ISBN: 978-605-08-3381-2
Barkod: 9786050833812
Üst Başlık: Fazla Uzaklaşmış Olamazlar
110.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Okulda beklenmedik bir gün! Yedinci sınıf matematik sınavı soruları ortadan kaybolduğunda okulda işler hiç olmadığı kadar karışır. Müdür yardımcısı bu olayı çözmek için kolları sıvar. Fakat ipuçları birden fazla kişiyi işaret ederken bu gizemi çözmek hiç kolay olmayacaktır. Okulun yeni öğrencisi ise ilk gününde kendini çok önemli bir görevin içinde bulur. Sınav sorularını bulmak için hummalı bir çalışma başlar. Gizemli kamera görüntüleri, kayıp anahtarlar, şüpheli notlar ve bilinmeyenlerle dolu sorular… Bu işin arkasında kim ya da kimler olabilir? Gerçek suçluları bulmak için ipuçlarını takip etmeli ve soruları çözmelisin!
Editörün görüşü
Eyvah! Sorular Kayboldu, gizemli bir macerayla matematiği bir araya getiriyor. Matematik göründüğü kadar zor mu? Yoksa zor durumlarda bizim için en iyi yardımcı mı? Hikâyenin içinde ilerlerken bu sorulara yanıt bulacaksınız.
En önemli cümle
"Öyle bir soru sormalıyım ki alacağım cevap bana kimin kim olduğunu göstermeli."
Bu kitap neden önemli
10 yaş üzeri okurlar için bulmacalar, gizli nesneler ve çözülecek sorularla dolu bir dedektiflik hikâyesi. Her bölümün sonundaki zekâ soruları okurları hikâyeye dâhil ediyor. Macera dolu hikâyesi ve gizem unsurlarıyla heyecan uyandırıyor. Dinamik bir kurguya sahip. Arkadaşlık, ekip çalışması, doğruluk, dayanışma gibi temalara değiniyor.
Anahtar kelime
Matematik, Dedektiflik, Macera, Gizem, Öğretmen, Okul, Sınav, Bulmaca, Arkadaşlık

Diğer kitaplara göz atın