Hacker - Her Şey Kardeşim İçin - Timaş Yayınları

hacker---her-sey-kardesim-icin-9786050846539.jpg

Hacker - Her Şey Kardeşim İçin

Kardeşin İçin Neleri Göze Alabilirsin?
Marka: İlk Genç Timaş
Kitaplık: İlk Gençlik
Diziler: Özgür Romanlar
Sayfa / Ebat: 240s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı: Ocak’23 / Ağustos’23
Baskı Sayısı: 2
Tercüman:
ISBN: 978-605-08-4653-9
Barkod: 9786050846539
160.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Tek arkadaşınızın sanal olduğu ve büyük teknoloji şirketlerinin gıda, sağlık ve eğlenceye erişimi kontrol ettiği bir dünya hayal edin. Burası Jess'in dünyası. Jess on dört yaşına geldiğinde ilk kez diğer çocuklarla birlikte okula gider. Yatılı okulda büyük sorunlar yaşayan Jess, eve döndüğünde, kız kardeşi Chloe'nin hayat kurtaran ilaçlarının her zamankinden daha pahalı hâle geldiğini görür. Yardım etmeye karar veren Jess, büyük tehlike içeren bir plan yapar. Kardeşi Chloe'nin hayatta kalması buna plana bağlıdır.

Haydi, Jess'in sanal dünyasındaki tehlikeli ve gizemli macerasına adım atalım.
En önemli cümle
"Bence değişiklik büyük bir adımla başlamak zorunda değil çünkü küçük şeyler gittikçe büyür ve değişiklik ancak sen bir adım atarsan başlayabilir."
Bu kitap neden önemli
Pandemi, salgın, karantina gibi güncel konularda gençlerin ulaşabileceği birçok eser olmasına rağmen Hacker, kendini ayrı bir yere konumlandırıyor. Bunu da anlatımdaki akıcılık, doğallık ve kurgudaki gerçeklikle sağlıyor. Eserde anlatılan tüm ütopik sisteme rağmen çok samimi ve canlı olan bir değeri ele alıyor: Aile. Hacker, akıllara kazınacak olan muhteşem bir kardeşlik hikâyesi.
Anahtar kelime
Kardeşlik, Aile, Hacker, Salgın, Dijital, Kodlama, Yazılım, Bilgisayar Korsanları, Pandemi, 12 Yaş, 11 Yaş, 10 Yaş

Diğer kitaplara göz atın