Muhteşem Terzi - Timaş Yayınları

muhtesem-terzi-9786259414973.jpg
Yeni
Bir gün çook uzaklardaki sıradan bir adaya bir yabancı gelir ve artık ada sıradan değildir. Böyle başlar Modilanya'daki görkemli macera!
Marka: İlk Genç Timaş
Kitaplık: İlk Gençlik
Diziler: Özgür Romanlar
Sayfa / Ebat: 112s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı: Nisan’24 / Nisan’24
Baskı Sayısı: 1
Çizer:
ISBN: 978-625-94149-7-3
Barkod: 9786259414973
90.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Bir gün çook uzaklardaki sıradan bir adaya bir yabancı gelir ve artık ada sıradan değildir. Böyle başlar görkemli macera!
Muhteşem Terzi, önce boş bir dükkân tutar. İçine rengârenk kumaşlar, iplikler dizer. Bu kumaşların, ipliklerin esrarengiz ışıltısı bütün adayı sarmaya başlar.
Küçücük dükkân, kocaman bir yer olmuştur artık. Dünyanın birçok yerinden yetenekli terziler gelir, işler büyür.
İnsanların bu dükkâna müşteri olabilmek için yılda sadece bir hakları vardır. Bu hakkı kaçırmamak için ellerinden geleni yaparlar.
İnsanları analiz eden, karakterlerine göre birbirinden farklı, incelikli kıyafetler tasarlayan, nazik, bir o kadar da yetenekli ve zeki Bay Veruki’den giyinebilmek için bu çook uzaktaki adaya kimler kimler gelmez ki…
Bu kitabın kapağındaki detayları iyice incele, ardından kapağını aç ve okumaya başladığında… Kendini Modilanya’nın renkli dünyasında kaybedeceksin! Kitabı bitirdiğinde kendi dünyana dönmeyi unutma.
En önemli cümle
“Yıllar önce bavulunu kapıp giden o maceracı, dünyayı gezme hayalleri kuran genç, yanında kocaman bir kalabalıkla duruyordu şimdi amcasının tam karşısında. Ne güzel dostlar edinmiş, ne iyi işler başarmıştı.”
Bu kitap neden önemli
Muhteşem Terzi, İlk Genç okurlarına; Toplumda önemsenmeyen birçok mesleğin aslında ne kadar önemli olduğunu, İnsanın mesleğini severek, saygı duyarak yapmasının muhteşem güzelliklere yol açabileceğini, Gerçek başarının kendi ruhuna uygun bir işi seçerek gelebileceği ve bu başarıya birbirimizi ezerek değil, nazik, kibar, ince düşünceli, saygılı olarak ulaşabileceğimizi, Dostlarımızla yardımlaşmanın, paylaşmanın yaşamımıza katkılarını, Azimli, öz güvenli ve üretken olmanın yaşamımıza etkilerini incelikli ve muhteşem bir macerayla anlatacak.
Anahtar kelime
Merak, Macera, Meslek, Sevgi, Yardımseverlik, Paylaşmak, Yetenek, Anlayış, Disiplin, 10 Yaş, 11 Yaş, 9 yaş

Diğer kitaplara göz atın