nereden-nereye-set---4-kitap-9786051142586.jpg

Nereden Nereye Set - (4 Kitap)

Buluşlar, keşifler, bilimsel çalışmalar ve uzay hakkında heyecan verici binlerce bilgi bu kitaplarda!
Marka: İlk Genç Timaş
Kitaplık: İlk Gençlik
Diziler: Nereden Nereye
Sayfa / Ebat: 388s. / 16,5x23
İlk Baskı: Ağustos’10
ISBN: 978-605-114-258-6
Barkod: 9786051142586
140.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Buluşlar, keşifler, bilimsel çalışmalar ve uzay...
 
Bilim adamları, gök bilimciler, kaşifler ve mucitler en eski devirlerden günümüze didinip duruyorlar. Amaçları evreni ve yeryüzünü biraz daha yakından tanıyarak insanlığın çok daha konforlu bir hayat sürebilmesini sağlamak. Onların uzun yıllar süren çabalarla elde ettikleri herbiri ilginç ve heyecan verici binlerce bilgi bu dört kitapta seni bekliyor. Yaşadığımız dünya "Nereden Nereye" gelmiş ve bundan sonra insanlık nereye gidecek merak ediyorsan, bu kitaplar tam sana göre...
Editörün görüşü
Nereden Nereye serisi, yaşadığımız dünyayı daha yakından tanımak isteyen okurlar için bir rehber niteliğinde. Buluşlar, bilimsel çalışmalar, keşifler ve uzay hakkında geçmişten günümüze kadar yapılmış çalışmalar ve her biri merak uyandırıcı bilgilerle okurlarını zamanda bir yolculuğa çıkarıyor.
En önemli cümle
Yıldızları, gezegenler, galaksileri, kara delikleri ve daha fazlasını görmek için Dünya'nın ötesine, uzayın derinliklerine bak!
Bu kitap neden önemli
Nereden Nereye serisi ile okurlar bilgiye sahip olmanın zevkine varacaklar. sürükleyici anlatımı ve kaliteli baskısıyla keyifli bir okuma yolculuğuna çıkacaklar. Doyurucu içeriğiyle genç okurların temel bilgileri edinmesi bakımından güzel bir kaynak sunuyor. Kitabın yaş seviyesi küçük olmasına rağmen yetişkinlerin de okunabileceği bir eser.
Anahtar kelime
Keşif, Araştırma, Bilim Tarihi, Fizik, Fizik Deneyleri, Bilim İnsanları, Araştırmacı, Gezegen, Gökbilimi, Göktaşı, Gökyüzü, İcatlar, Kaşif, Kaşifler, Tarihçi, Tarihçilik, Bilimsel Araştırma, Bilim, İcat, Tarih, Bilim İnsanı, Gökkuşağı, Keşifler

Diğer kitaplara göz atın