Av Vakti - Timaş Yayınları

av-vakti-9789752468726.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Av Vakti

Bear Grylls'le macera kaldığı yerden devam ediyor!
Marka: Portakal Kitap
Kitaplık: Edebiyat Kitaplığı
Diziler: Roman
Sayfa / Ebat: 384s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Eylül’19 / Eylül’19
Baskı Sayısı: 1
Tercüman:
Kapak Tasarım:
ISBN: 978-975-2468-72-6
Barkod: 9789752468726
Orijinal Dil: İngilizce
200.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Yıl 1945... Nazilerin patlayan büyük planı ve kapıdaki kaçınılmaz yenilgi... 
Nazilerin Üçüncü Reich planı başarısızlığa uğramış gibi görünse de büyük komutanın başka bir planı daha vardır: Zengin uranyum kaynaklarını gerektiği zaman etkili kullanabilmek için saklamıştır. Savaşın yeniden başlaması kaçınılmazdır. 
 
Yıl 2018... Eski SAS askeri Will Jeager'ın öğrendiği o korkunç gerçek...
Uranyum kaynakları kayıptır ve Jeager'ın eşi Ruth ortada yoktur. Düşmanın sahaya indiğine dair hiçbir şüphe kalmamıştır.
 
Will Jeager ve ekibi tekrar bir arada...
Uranyumun kötü ellere geçmesiyle dünyanın sonunun gelmesi işten bile değildir. Jeager ve ekibi bu kötü sonun önüne geçmek için kolları sıvar fakat düşman her zaman bir adım daha öndedir. 
 
Tehlike gerçektir ve Ruth'u tutan insanlar ellerindeki kozdan emindir. Zamana karşı yarış başlamıştır!
 
Tik tak... Tik tak...
 
Ünlü maceraperest, yazar ve Tv programcısı Bear Grylls'ten okurları arasında yankı uyandıran Hayalet Uçak serisinin üçüncü ve son kitabı! 
Editörün görüşü
Bear Grylls, Türkiye'de ve dünyada tanınan bir maceraperest. Özellikle "survivor" tadında yaptığı TV programları ve sosyal medyada oldukça etkin olması takipçilerinin ilgisiyle paralel... Av Vakti, kendisinin ilk roman serisinin üçüncü ve son kitabı. Bear Grylls’i programlarındaki aksiyonlarla ve şaşırtıcı deneyimlerle izlemeye alışık olan takipçiler için hayal dünyasının çok daha geniş sınırlarında dolaşan bir yazar olarak görmek şaşırtıcı olacak.
En önemli cümle
Will Jaeger için av vakti!
Bu kitap neden önemli
- Bear Grylls dünyada ve Türkiye'de oldukça ünlü bir maceraperest, TV programcısı ve yazar. - Kendisi özellikle günümüzde oldukça popüler olan "survivor" mantığında programlar ve paylaşımlar yapıyor. Gençler tarafından sosyal medyada ve TV'de merakla takip ediliyor. - Sürükleyici kurgusu ile pek çok okura ulaşan Hayalet Uçak'ın serisinin üçüncü ve son kitabı.
Anahtar kelime
Aksiyon, Macera, Bear Grylls, Maceraperest, Hayatta Kalma, İkinci Dünya Savaşı, Naziler, Amazon, Survivor, Dubai, Çığ, Kar, Mücadele

Diğer kitaplara göz atın