Kara Kapan - Timaş Yayınları

kara-kapan-9789752468740.jpg
TANITIM VİDEOSU
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Kara Kapan

Sezgin Irmak'tan akıl oyunlarıyla dolu bir roman! Unutmayın; anlamak, çözmeye yetmez...
Marka: Portakal Kitap
Kitaplık: Edebiyat Kitaplığı
Diziler: Roman
Sayfa / Ebat: 224s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Ekim’19 / Ekim’19
Baskı Sayısı: 1
Kapak Tasarım:
ISBN: 978-975-2468-74-0
Barkod: 9789752468740
120.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
"Kendi hikâyemde tek bildiğim X ve Y olmadığımız!"

Zehr-i Bal serisinin yazarı Sezgin Irmak'tan yep yeni bir kurgu... Bir psikolojik gerilim romanı: Kara Kapan!
 
Paradokslar, takıntılar, formüller ve içinden çıkılmayan akıl almaz oyunlar...
 
 
"Tek başıma, içinde hür olduğumu zannettiğim zihnimde koftiden bir kolektif benlikle karşılaşıyor, ilk kez bu kadar karmaşık ve çıkılmaz bir labirent olduğunu keşfediyorum. Sanki hataların altından kalkamadığında hazırolda uyanmayı bekleyen bir tür sentetik ikinci ben, tüm düşüncelerimi kucaklayıp mikserliyor."

Kenan içinden çıkılamayan bir kapana nasıl geldiğini anlamaya çalışırken aslında orada hiç de yeni olmadığını keşfeder. Peki ne zaman ve neden kapana kısılı kalmıştır? Etrafındaki herkesin inandığı düzen, Kenan'ı hiçbir zaman tatmin etmeyince kıpırdanmalar durmaz. Sorular, soruldukça artar; cevapları buldukça büyük resim biraz daha belirginleşir... Acaba Kenan her şeyi anladığında gerçeklerden memnun kalacak mıdır?

"Her türlü düşmanla savaşmaya hazırdım, ta ki kendimi karşımda bulana kadar!"
 
Kara Kapan, okurunu nefes nefese peşinden koşturacak, zihinlerde yeni kapılar açacak iddialı bir roman... Labirentte kaybolmayı sevenlere!
Editörün görüşü
Kara Kapan, psikolojik gerilim türünde yazılmış, hem kurgusal hem de dil itibarıyla okurunun seveceği bir roman. Sezgin Irmak, Zehr-i Bal serisiyle okurunun dünyasında sağlam bir yer edinmişti. Bu çalışması tür ve kurgu olarak çok farklı bir yerde dursa da yazarın kurgudaki ve dildeki başarılı hamleleri Kara Kapan’da da kendisinden bahsettirecek. Kitabın film hakları satıldı, proje dijital bir platformda yayınlanmak üzere çalışılıyor.
En önemli cümle
"Anlamak Çözmeye Yetmez!"
Bu kitap neden önemli
Kara Kapan, psikolojik gerilim türünde ses getiren yapımların genelde yurtdışında görebileceğimiz inancını yıkarak, bir Türk yazarın yazdığı dünya standardında bir roman. Film hakları satılan Kara Kapan için çalışmalar devam ediyor.
Anahtar kelime
Kaçış, Mücadele, Aksiyon, Macera, Güven, Hırs, Hafıza, Aşk, Aile

Diğer kitaplara göz atın