Okumak Nefes Almaktır - Timaş Yayınları

okumak-nefes-almaktir-9786257340151.jpg

Okumak Nefes Almaktır

Dijital Çağda Kitap Okumak İçin On Neden
Marka: Portakal Kitap
Kitaplık: Kişisel Gelişim Kitaplığı
Diziler: Kişisel Gelişim
Sayfa / Ebat: 128s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Mart’22 / Mart’22
Baskı Sayısı: 1
Tercüman:
ISBN: 978-625-7340-15-1
Barkod: 9786257340151
Orijinal Dil: İngilizce
90.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
Dijital çağda etrafın eğlenceli, kolay ulaşılır ve pek de gayret gerektirmeyen birçok içerikle sarılıyken kitap okumak akıntıya karşı kürek çekmek mi?
İnternette dizi izleyip vakit geçirebilecekken neden kitap okuyasın ki?
Peki, okumak sana ne kazandırır?
Miha Kovač okumanın psikoloji ve empatiyle ilişkisi, kitap okunan ortamda büyümenin önemi, yabancı dilde okumanın faydaları gibi pek çok konu üzerine sorular sorup yanıt arıyor. Okumanın hayatımızdaki gerekliliğini on nedenle açıklıyor. Dijital çağda okumaya şüpheyle yaklaşıyor, hayatında bu alışkanlığa pek yer vermiyor veya bu alışkanlığı kazanmak istiyor ama nereden başlayacağını bilemiyorsan Okumak Nefes Almaktır, keyifli anlatımı ve renkli çizimleriyle sana yol gösterecek eğlenceli bir rehber…
Bu kitap neden önemli
Okuma alışkanlığı kazanmak isteyenlere okumanın önemini anlatan motive edici, eğlenceli bir rehber. “Dijital çağda neden okuyoruz?”, “Neden hâlâ okumalıyız?”, “Okumak insana ne kazandırır?” gibi sorulara yanıt arayan kişilerin, özellikle de genç kuşağın ilgisini çekecek bir kitap. Okumak Nefes Almaktır, ülkesi Slovenya'da büyük yankı uyandırarak haftalarca çok satanlar listesinde kalmış ve 2020’nin en iyi üç kitabından biri olarak gösterilmiştir.
Anahtar kelime
Okumak, Kişisel Gelişim, Okur, Empati, Motivasyon, Dijital, Okuma kültürü, Alışkanlık, Kitap

Diğer kitaplara göz atın