Duygu Bankası - Timaş Yayınları

duygu-bankasi-9786050847772.jpg

Duygu Bankası

Sevgiyi hapseden bu gizemli bankayı keşfetmeye hazır mısın?
Marka: İlk Genç Timaş
Kitaplık: İlk Gençlik
Diziler: Özgür Romanlar
Sayfa / Ebat: 160s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı: Temmuz’23 / Ekim’23
Baskı Sayısı: 2
Çizer:
ISBN: 978-605-08-4777-2
Barkod: 9786050847772
110.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
İnsanlar bütün güzel duygularının yok olduğu korkunç bir sabaha uyanırlar. Anneler, babalar çocuklarından, kardeşler kardeşlerinden, komşular birbirinden nefret etmektedir. Bir zamanlar doğallıkla sahip olunan o tatlı duygulara artık sadece parasını ödeyenler ulaşabilir. O da bir süreliğine. Çünkü "Duygu Bankası" bedavaya hizmet vermez!
Düşmanlığın dört bir yanı sardığı bu kötü günde, içleri hâlâ sevgiyle dolu evcil dostlarımız da yuvalarından kovulmuştur. Onlardan birisi olan akıllı köpek Patiş ve arkadaşları bu tuhaflığı araştırmak üzere harekete geçerler.
Cep telefonları, bilgisayar korsanlığı, virüsler derken kahramanlarımız kendilerini hiç ummadıkları bir maceranın içinde bulurlar.
Siz de bu maceraya ortak olmak ister misiniz? 
Editörün görüşü
Ödüllü yazar Talip Kurşun, evindeki patili dostlarından esinlenerek bol maceralı bir kurgu yaratmıştır. Duygu Bankası; mutsuz bir çocuk ve zeki olduğu kadar da eğlenceli olan hayvan dostlarımızın başından geçen maceraları anlatıyor.
En önemli cümle
“Sanırım senin kalbinde çalınıp götürülemeyecek bir sevgi var!”
Bu kitap neden önemli
İçgüdülerimizi kullanmanın da aklımızı kullanmanın da bir yeri, bir dengesi olduğunu, patili dostlarımızın hayatımızda nasıl sıcacık bir yer tuttuğunu, bazı mutsuz insanların kendileri mutsuz olduğu için başkalarının da mutsuzluğunu isteme ihtimali olabildiğini, teknolojinin yararlarını ve zararlarını, bir olayın çocukların, gençlerin hayatını nasıl değiştirebileceğini, BAZI insanların sevgiyle değişebileceğini bizlere hatırlattığı için…
Anahtar kelime
10 Yaş, 11 Yaş, 9 yaş, Hayvan Sevgisi, Dayanışma, Sevgi, Duygusal Zekâ, Ekip Çalışması, Arkadaşlık, Vicdan

Diğer kitaplara göz atın