Paradime - Timaş Yayınları

paradime-9789752468085.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Paradime

Limit Yok’un ödüllü yazarı Alan Glynn’den 21. yüzyılda geçen bir kimlik krizi romanı!
Marka: Portakal Kitap
Kitaplık: Edebiyat Kitaplığı
Diziler: Roman
Sayfa / Ebat: 272s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Ağustos’17 / Ağustos’17
Baskı Sayısı: 1
Tercüman:
ISBN: 978-975-2468-08-5
Barkod: 9789752468085
Orijinal Dil: İngilizce
150.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
“Tüyler ürpertici... Her sayfada sizi şaşırtacak sürprizlerle dolu bu hikâye, finalde okurunu gerçeğin karanlık yüzüyle baş başa bırakıyor.”
 
“Tüm başarılı romanlarda olduğu gibi Paradime da cevapları doğrudan okura sunmak şöyle dursun, aksine zihinlerde pek çok yeni soru oluşturan güçlü bir psikolojik gerilim...”
 
Limit Yok’un ödüllü yazarı Alan Glynn’den, ilk sayfasından itibaren sizi içine çekecek, 21. yüzyılda geçen bir kimlik krizi romanı geliyor!
 
Üç hafta öncesine kadar sırf geliri daha iyi olduğu için Afganistan’daki bir askerî kampın mutfağında çalışırken başına geleceklerden habersizdi Danny. Ta ki kendini şahit olmaması gereken bir olayın içinde bulana kadar...
 
Etkisinden çıkamadığı bu olayın izleriyle döndüğü New York’ta işsiz kalmak onu sarssa da yine de hakkını aramaktan vazgeçmez. Nitekim bir süre sonra şirket avukatlarından biri ona lüks bir lokantada iş ayarlar.
 
Ve bir gün… Çalıştığı yeni mutfağın küçük penceresinden lokantanın içinde gördüğü o kişi hayatını bir daha olmayacak bir istikamete çevirir; karşısındaki adam kendine tıpatıp benzeyen ama çok daha iyi durumda, şık giyimli ve varlıklı biridir.
 
Dahası Danny ne kadar çok onun peşine düşerse o kadar çok olayların akışına kapılır.
 
Ya hayat karşına bir gün bir sen daha çıkarırsa?
 
Aksiyon, gerilim, ölümcül benzerlikler ve bol gizem yüklü bu satırlar sizi sonuçlarını kestiremeyeceğiniz bir maceranın içine çağırıyor.
Editörün görüşü
Alan Glynn’in Limit Yok romanıyla başlayan yolculuğumuzun ikinci durağında Paradime isimli roman yer alıyor. Aksiyon ve macera söz konusu olduğunda gerçekten orijinal kurgularla yakaladığı sürükleyicilik bu kitapta da okurunun ilgisini çekecek. Kitabın ilk çıktığı günden beri kurgunun ekranlara taşınması için yapılan çalışmalar yakın zamanda meyvesini verecek gibi duruyor.
En önemli cümle
"Ya hayat senin karşına bir sen daha çıkarırsa?"
Bu kitap neden önemli
* Limit Yok kitabının ödüllü yazarı Alan Glynn'in son romanı. *Aksiyonu yüksek, okurunu sürükleyen bir macera romanı. * Yakında dizisi de çekilmeye başlanacak.
Anahtar kelime
Aksiyon, Macera, Maceraperest, Gizem, Alan Glynn, Limit Yok, Limitless, Komplo, Dublör, İkiz, Gerilim

Diğer kitaplara göz atın