Ruhunu Haramdan Sakın - Timaş Yayınları

ruhunu-haramdan-sakin-9789752468405.jpg
TANITIM VİDEOSU
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Ruhunu Haramdan Sakın

Haramdan Sakın serisinin merakla beklenen son romanı!
Marka: Portakal Kitap
Kitaplık: Edebiyat Kitaplığı
Diziler: Roman
Sayfa / Ebat: 352s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Mart’17 / Ekim’22
Baskı Sayısı: 5
ISBN: 978-975-2468-40-5
Barkod: 9789752468405
200.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

Gözlerini Haramdan Sakın’la başlayıp Yüreğini Haramdan Sakın’la devam eden o rüzgâr, Ömer ve Betül’ün adımlarıyla bir kez daha yön buluyor.

"Sular dingindi, güneş hafif hafif yüzeyine vurup küçük ışıltılarla aydınlatıyordu bizi. Fakat bu sakin yüzey bize gerçek huzuru mu getiriyordu, yoksa yalnızca altında kopan karmaşayı mı gizliyordu bilemiyorduk.

Ömer gözlerini sakınmıştı haramdan, sonra yüreklerimiz… Onları korumak için çırpınmıştık onun okyanusunda. Şimdi ise ruhlarımızı savunup onlara tutunmalıydım. Tutunmalı ve bu sularda, bu dalgaların arasında hayatta kalmak için attığımız kulaçların arasında kaybolmalarına izin vermemeliydim."

Editörün görüşü
Gözlerini Haramdan Sakın ve Yüreğini Haramdan Sakın kitaplarının ardından Ruhunu Haramla Sakın'la seri tamamlanıyor. İlk kitapta da kemik okur kitlesini oluşturan yazar, serinin son kitabıyla birlikte okur kitlesini daha da genişletecek. Merve Özcan İslami değerlerle günümüz gençliğinin dilini ustalıkla buluşturan bir kalem...
En önemli cümle
"Başını ruhuma yasla Ömer, çünkü... Ne sen esmeyi bırakacaksın ne de ben rüzgârında ürpermeyi."
Bu kitap neden önemli
* Merve Özcan İslami değerlerle günümüz gençliğinin dilini ustalıkla buluşturup heyecanlı bir kurguyla okuruna sunmayı başarıyor... * "21. yüzyılın Huzur Sokağı" olarak addedilen bu seriyle kayda değer bir okur kitlesine ulaşıldı ve serinin devamın bekleyenler için serinin bu son kitabı beklediklerinden daha iyi gelecek.
Anahtar kelime
Haram, Muhafazakârlık, Huzur Sokağı, İslamiyet, İslam, Aksiyon, Polisiye, Romantik, Okyanusvâri, Aile

Diğer kitaplara göz atın