Şehir, Zehir Ve Hamza - Timaş Yayınları

sehir-zehir-ve-hamza-9789752468771.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Şehir, Zehir Ve Hamza

İntikam en fazla ne kadar soğuk yenebilir?
Marka: Portakal Kitap
Kitaplık: Edebiyat Kitaplığı
Diziler: Roman
Sayfa / Ebat: 400s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Kasım’19 / Ağustos’21
Baskı Sayısı: 2
Kapak Tasarım:
ISBN: 978-975-2468-77-1
Barkod: 9789752468771
220.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak
İlk cinayetimi Karakoza’nın sokaklarında işledim, diğer birçok fedai gibi. Ölümü, öldürmeyi, yakmayı, yıkmayı biz bu şehirde öğrendik. Sonra bu şehrin bizi dönüştürdüğü şeyi görünce kaçmak için fırsat kolladık. Fakat şimdi geri döndük. Eskiden, vurmamızı istedikleri hedeflere çevirirdik namluyu, ancak şimdi bize vur emri verenlere nişan alıyoruz.
Ben Feza, bir şeyler biliyorum. Kazançlarımın kayıplarıma bağlandığı ve madalyonun her iki yüzüne de tanıklık yapan bir
şehir… Zehri tadanı, en az tattıran kadar zehirleyen bir zehir… Ve bu şehrin güzüne karşı tebessümü sımsıcak bir palto gibi sarmalayan bir adam, Hamza…

Benim tüm hikâyem bu.
Ancak bu şehirde daha fazlası var.
 
Gözlerini Haramdan Sakın serisiyle yüz binlerce okurun hayatına giren Merve Özcan’dan yine
soluksuz okunacak bir roman… Şehir, Zehir ve Hamza…
Aşkı ve aksiyonu sevenlere…
Editörün görüşü
Farklı mekanlarda farklı gerçeklikler kurgulamayı seven yazarımız Merve Özcan’ın yeni romanı Şehir, Zehir ve Hamza’nın aksiyon dolu koşturmacaları arasında Karakoza’nın kaldırımlarında yankılanan ayak seslerin, köşedeki kahveciden burnunuza ulaşan o kahve kokusunu duyabileceksiniz. Diğer taraftan kurgularında güçlü bağlar kurmayı seven yazar bu defa Hamza ve Feza çiftiyle okura unutamayacakları iki kahraman daha sunuyor.
En önemli cümle
"Bu kez kaçmıyordum, işe yarasın ya da yaramasın, o düzeni yıkmak için mücadele verme ihtimali beni delicesine cezbediyordu."
Bu kitap neden önemli
Şehir, Zehir ve Hamza; Wattpad'de yazdığı ilk romanıyla yüz binlerce okurun hayatına giren Merve Özcan'ın aksiyon dolu 5. romanı. Aksiyon ve romantizmi başarıyla harmanlayan kurgusuyla hem kadın hem de erkek okura hitap ediyor. Merve Özcan İslami değerlerle günümüz gençliğinin dilini, ilgi alanlarını ve yönelimlerini ustalıkla harmanlayan bir kalem...
Anahtar kelime
Aşk, Örgüt, Macera, Aksiyon, Kaçış, Mafya, İhale

Diğer kitaplara göz atın