Tan Yeri Iı - Fecir - Timaş Yayınları

tan-yeri-ii---fecir-9789752468641.jpg
INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Tan Yeri Iı - Fecir

İki halk, bir savaş! Merve Özcan’ın kaleminden farklı bir aşk, farklı bir aksiyon!
Marka: Portakal Kitap
Kitaplık: Edebiyat Kitaplığı
Diziler: Roman
Sayfa / Ebat: 416s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı: Mart’19 / Haziran’19
Baskı Sayısı: 2
ISBN: 978-975-2468-64-1
Barkod: 9789752468641
Alt Başlık: Tan Yeri
Üst Başlık: Fecir
220.00 TL

KDV Dahil Fiyat

Arka kapak

"Haramdan Sakın" serisiyle yüz binlerce okurun dünyasına giren Merve Özcan, Tan Yeri serisinin ikinci kitabı Fecir ile tekrar okurlarıyla!

 Merve Özcan'ın çizdiği poster ise hediyesi...

Ateşoyuk halkı alevlerin gölgesinde, artık savaşın çığlıklarını dinliyor. Kızıl gök ve kara kışın ortasında kalan tüm sırlar, çorap söküğü gibi birer birer çözülmeye başlıyor. Sınanan bir aşk, kaybedilen güven ve kapıda bekleyen kayıpların hikâyesi bir kez daha yazılıyor…

Bir orman yandı.
Adamla haykırdı, kadınla sustu, dalları arasında şafağın doğumunu sancıladı.
Kadın adamı vurmuş ama kendi kanını akıtmıştı. Adam kadının zihnindeki çatlaklara sızmak için her anı kolladı.
Bastığı toprak alevlerle yarılırken ikisi de iki uçtan birbirine baktı, çünkü başlayan savaşın ilk narası ikisi arasında atışmıştı. Ne adam kadını bıraktı ne de alevler bir an olsun durup soluklandı.
 

“Buradayım Arsıl Alaz ya da… Ya da değilim, çünkü artık kendime bile güvenim yok. Zihnimin bana ihaneti öyle sıradanlaştı ki, hatıralarımı sıkı sıkı tuttuğum anlarda bile avuçlarımın bomboş kaldığını görebiliyorum.”

Editörün görüşü
Haramdan Sakın serisiyle kemik bir okur kitlesi oluşturan ve gün geçtikçe yeni okurlar kazanan Merve Özcan’ın son serisinden son roman. Tan Yeri serisi yazarın ilk kitaplarından oldukça farklı bir metin olmasının yanı sıra hâlihazırdaki okurların da beğenisini kazandı. Farklı bir gerçeklikte, farklı bir macera sürüp giderken her seferinde yeniden başlamak zorunda kalan Arsıl ve Helya’nın aşkı serinin romantik tarafını da hayli güçlü kılıyor. Aşklarıyla kenetlenen ikili, hakları olanı almaya çalışırken destansı bir mücadele veriyorlar.
En önemli cümle
"İnsanlar savaş istiyor, ben de öyle. Çünkü elimizde yalnızca bu yol kaldı."
Bu kitap neden önemli
Tan Yeri-Fecir, Wattpad'de yazdığı romanla milyonlarca okurun hayatına giren Merve Özcan'ın aksiyon dolu ikinci serisinin son kitabı. Uzun bir süredir bekleyen okuru için hasret son bulacak. Aksiyon ve romantizmi başarıyla harmanlayan kurgusuyla hem kadın hem de erkek okura hitap ediyor. Merve Özcan İslami değerlerle günümüz gençliğinin dilini, ilgi alanlarını ve yönelimlerini ustalıkla harmanlayan bir kalem…
Anahtar kelime
Aşk, Romantizm, Hak, Arayış, Mücadele, Roman

Diğer kitaplara göz atın